Privátní oplocení WISNIOWSKI představuje vrchol designových, funkčních i bezpečnostních možností oplocení vašeho pozemku.

STANDARDNÍ VZORY PRIVÁTNÍHO OPLOCENÍ

Systém oplocení je vhodný pro každý pozemek a promyšlený způsob uchycení zajišťuje snadnou montáž téměř v jakémkoliv terénu. Součástí oplocení jsou také branky a brány ve stejném designu jako samotná plotová pole. Jednotlivé komponenty jsou pevné konstrukce a montují se přímo ke sloupku. V závislosti na typu oplocení je výplň tvořena ocelovými pruty nebo profily. Sloupky jsou vyrobeny z ocelových profilů a mohou být umístěny do betonového základu, nebo pomocí kotev a patky do předem připraveného zpevněného podloží.

MONTÁŽ

Montážní rozměry a jejich označení pro správný výběr a montáž komponenty – pohled zevnitř.

S = šířka komponenty (rozměr na objednávku)
So = šířka mezi sloupky
H = výška komponenty (rozměr na objednávku)

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Oplocení WISNIOWSKI je vyráběno z nejtrvanlivějšího materiálu – oceli a je zabezpečeno proti korozi nejlepší metodou na trhu, metodou žárového pozinkování, která je ještě posílena lakovaným povlakem práškovými barvami. Protože pozinkování a lakování v systému DUPLEX probíhá na výrobní lince, která byla vytvořena speciálně pro potřeby oplocení WISNIOWSKI, kontroluje se proces při každém kroku a je zajištěna nejvyšší dosažitelná kvalita.

Jednotlivé plotové díly je možné dodat v široké škále barev a povrchových úprav, Vás plot si tak můžete snadno přizpůsobit fasádě, nebo dalším prvkům v okolí. Práškové lakování zaručuje dosažení vysoké estetické hodnoty, na povrchu se netvoří skvrny a lze dosáhnout různých stupňů lesku a dalších dekorativních efektů.

STANDARDNÍ BARVY – MATNÉ

      

NESTANDARDNÍ BARVY – MATNÉ

   

ZVLÁŠTNÍ BARVY

 

BARVY HOMEINCLUSIVE 2.0

HIEARTH

   

HISTEEL

   

HISTONE

   

HIRUBY

   

Doporučujeme - výhodná nabídka pro všechny

Nenalezeny žádné produkty.